Kursy on-line

Jak uniknąć 27 najczęstszych błędów przy warzeniu domowego piwa

24
Kup teraz
99.00 PLN

Wiele osób zwleka z uwarzeniem swojego pierwszego domowego piwa obawiając się, że piwo może się nie udać, wyjść zepsute, skwaśniałe lub niesmaczne.  To całkowicie normalne! Każdy piwowar zanim zaczął warzyć miał takie obawy. Nikt nie chce zmarnować czasu, pieniędzy i surowców!  Sam miałem dokładnie tak samo.

 

Nie posiadałem doświadczenia, więc wertowałem fora internetowe i grupy facebookowe żeby dowiedzieć się czy na pewno „robię wszystko tak jak trzeba” i nie zawsze znajdywałem dobrą odpowiedź. Dlatego wielu rzeczy uczyłem się na własnych błędach.

Na szczęście Ty nie musisz iść moją drogą.

Możesz wszystko zrobić 3-4 razy szybciej, lepiej i sprawniej!

A zatem...

Jeśli jesteś w podobnym miejscu jak ja kilka lat temu i chcesz uwarzyć swoje pierwsze domowe piwo to mam dla Ciebie rozwiązanie! 

To rozwiązanie ułatwi Ci start i pozwoli uniknąć potencjalnych błędów, które mogą Twojemu piwu poważnie zaszkodzić!

Czytając fora, grupy facabookowe i rozmawiając z moimi kursantami wyselekcjonowałem 27 najczęstszych błędów popełnianych przez piwowarów domowych. Te błędy mogą sprawić, że Twoje piwo zamiast w szklance lub kuflu wyląduje w.... kibelku.

A w najlepszym wypadku nie będzie takie jak sobie zaplanowałeś. Dlatego nie poprzestałem na wyszukaniu tych błędów. Na każdy z nich znalazłem remedium! Proste rozwiązanie, które oszczędzi Twój czas i pieniądze oraz pozwoli Ci uwarzyć smaczne piwo!

Całość zamknąłem w krótkim i ultra konkretnym kursie wideo.

Pokażę Ci w nim jak uniknąć 27 najczęstszych błędów przy warzeniu pierwszego (i kolejnego!) piwa.

Naświetlę Ci te 27 błędów, a następnie pokażę konkretne sposoby i rozwiązania jak się ich ustrzec i warzyć smaczne piwa domowe, bez strachu o efekt końcowy! 

Na każdy błąd przygotowałem konkretne rozwiązanieWdrażasz to rozwiązanie i unikasz błędu. Proste!

Znajdziesz tu samo MIĘCHO!

Tylko konkrety, podane w prosty i zrozumiały sposób.

To 27 bardzo konkretnych lekcji, a każda z nich daje Ci rozwiązania na jeden konkretny błąd w sztuce piwowarskiej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję