Voucher prezentowy

 
 

Jeśli szukasz prezentu dla kogoś bliskiego, kto jest fanem dobrego piwa, to mam dla Ciebie rozwiązanie, które zaoszczędzi Ci sporo czasu i sprawi, że na twarzy obdarowanej osoby zagości szeroki uśmiech.

 

Co to za rozwiązanie? To..


Voucher prezentowy na Warsztaty
Warzenia Piwa Domowego w Krakowie, Warszawie i Kielcach!


Warsztaty warzenia piwa domowego to idealny prezent dla każdego fana dobrego piwa. Dlaczego? Ponieważ dając bliskiej osobie voucher na warsztat dajesz jej tak naprawdę... doświadczenie, przeżycie i związane z nim emocje! A to właśnie takie prezenty lepiej zapamiętujemy i bardziej cenimy. 

Potwierdzają to nawet naukowcy! Badania Leaf'a Van Boven'a i Thomas'a Gilovich'a wykazały, że ludzie są szczęśliwsi wtedy, gdy przeżywają doświadczenia, niż gdy dostają przedmioty materialne. Wniosek jest prosty. Chcesz dać komuś więcej szczęścia ? Podaruj mu emocje i doświadczenie!
 

Jak wyglądają warsztaty warzenia piwa domowego?

Podczas warsztatów degustujemy piwa w różnych stylach i gatunkach eksplorując i odkrywając niezwykłe smaki i aromaty, poznajemy proces powstawania piwa oraz… warzymy piwo domowym sposobem na żywo!

Podczas tego warsztatu nauczymy każdego uczestnika jak uwarzyć piwo we wysłanym domu. Mało kto wie, że jest to naprawdę proste i wciągające zajęcie, które może stać się nowym świetnym hobby. Pełny opis warsztatu znajdziesz klikając tutaj >

Zobacz wideo-relację z warsztatów
 

 

Kiedy i gdzie odbywają się warsztaty?

Warsztaty odbywają się regularnie w Krakowie, Warszawie i Kielcach z częstotliwością co ok 2 miesiące. Obdarowany piwosz ma 12 miesięcy na wykorzystanie vouchera liczone od dnia zakupu, a więc ma on możliwość zmiany terminu, gdyby najbliższy okazał się nieodpowiedni.
 

Najbliższe terminy to: 

Warszawa - Monkey Craft Beer Ursynów - 24 kwietnia 2021r
Kraków - Pub Pod Ziemią -  9 maja 2021r
Kielce - Studio Kulinarne Domowa Spiżarnia - maj/czerwiec 2021r

 

Jak wygląda voucher?

Voucher jest spersonalizowany tzn. zawiera imię osoby, którą chcesz obdarować. Przesyłamy go do Ciebie mailem w formie pliku PDF, który możesz wydrukować na grubszym papierze, zapakować w papier prezentowy, przewiązać wstążką i wręczyć bliskiej osobie.
 

Jaka jest cena vouchera?

Dokładnie taka sama jak biletu na warsztaty i wynosi 340 zł brutto. W ramach tej kwoty bliska Ci osoba otrzymuje nie tylko możliwość udziału w warsztacie, ale także materiały szkoleniowe, które pomogą jej uwarzyć swoje pierwsze domowe piwo!
 

Jak zdobyć voucher prezentowy?


Kliknij w grafikę wybranego miasta i kup voucher ważny 365 dni!

CENA VOUCHERA: 340 PLN


 

W jaki sposób otrzymasz voucher?

W ciągu kilku dni po zakupie otrzymasz od nas mailowo voucher z indywidualnym numerem.

Jeśli chcesz sprawić komuś prezent to po dokonaniu zakupu vouchera wyślij dane osoby, którą chcesz obdarować na adres: tomek@jakzrobicpiwo.pl, a otrzymasz specjalny dedykowany voucher prezentowy z imieniem osoby obdarowanej.

Aby zrealizować voucher wystarczy skontaktować się mailowo na adres tomek@jakzrobicpiwo.pl i zapisać się na wybrany termin. Terminy będą publikowane na stronie jakzrobicpiwo.pl 

Nie widzisz powyższych grafik z nazwami miast? Wybierz miasto klikając tutaj:  KRAKÓWWARSZAWA lub KIELCE

Voucher najlepiej jest wydrukować na grubszym papierze, pięknie zapakować i wręczyć bliskiej osobie. Uśmiech na twarzy piwnego konesera masz gwarantowany!

To co, prezent już wybrany?:)

Pozdrawiam
Tomek Buczek 
Piwowar domowy i twórca serwisu jakzrobicpiwo.pl

 

PS. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, jestem do Twojej dyspozycji pod mailem tomek@jakzrobicpiwo.pl oraz numerem telefonu 662 031 145
 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję