Voucher na degustacje piwa


Voucher na warsztaty degustacji piwa!

 

Obdarowana prze Ciebie osoba, wcieli się w rolę profesjonalnego degustatora!

Spróbuje aż 9 wyselekcjonowanych piw w różnych stylach i gatunkach, pochodzących z krajów takich jak Czechy, Belgia, Niemcy, czy USA!
 
A sam voucher może zrealizować w wybranym mieście przez 365 dni od daty zakupu

 

 TAK, CHCĘ KUPIĆ VOUCHER >> 


To idealny prezent dla każdego fana dobrego piwa. Dając bliskiej osobie voucher na warsztaty degustacyjne dajesz jej tak naprawdę fantastyczne doświadczenie i związane z nim emocje! A to właśnie takie prezenty lepiej zapamiętujemy i bardziej cenimy po latach.:) 
 

Obdarowana przez Ciebie osoba podczas warsztatów zdegustuje piwa w 9 różnych stylach, nauczy się technik degustacji, a także wcieli się w rolę profesjonalnego degustatora podczas wielu ciekawych ćwiczeń, samodzielnie odnajdując aromaty i smaki degustowanego trunku. A wszystko to w atmosferze dobrej zabawy!

To warsztat, który wprowadza w tajniki piwnego świata i w przystępny sposób pozwala lepiej "zrozumieć piwo"!

 

Zobacz relację wideo z naszego warsztatu!
 

 

 

 

 

Poznaj opinie uczestników: 
 
 TAK, CHCĘ KUPIĆ VOUCHER >> 
 

Piwo ma wiele twarzy! Podaruj voucher i pomóż je odkryć
 

Czy wiesz, że piwo to ponad 150 różnych styli i gatunków? Każdy z nich jest na swój sposób unikalny, ma swój kolor, smak, aromat i specjalny sposób produkcji. Nasze warsztaty to doskonały sposób, aby lepiej poznać piwo, doświadczyć niebanalnych smaków i aromatów oraz zrozumieć skąd się one biorą w gotowym trunku.

Wiedz, że piwo może być zarówno słodkie lub gorzkie, jak i słone, a nawet… kwaśne! I to wcale nie znaczy, że jest zepsute. Może pachnieć klasycznie: chmielowo, ziołowo, zbożowo, ale także mniej banalnie, choćby jak sok multiwitaminowy, jak świąteczny kompot z suszu, albo… jak czekolada! Tak, tak! Czekolada to nie pomyłka :) Na naszych warsztatach sensorycznych odbywamy tajniki piwnych styli i degustujemy aż 9 różnorodnych styli piwa.

 

Komu warto podarować voucher prezentowy na warsztaty sensoryczne z degustacji piwa?
 
 • Każdemu fanowi dobrego piwa, który lubi poszerzać swoje horyzonty

 • Osobie, która uwielbia poznawać nowe smaki i dowiadywać się nowych rzeczy

 • Miłośnikowi piw rzemieślniczych, który lubi odkrywać nowe smaki piwne

 • Entuzjaście nowych doświadczeń i smaków, który docenia wyborne wino, aromatyczną kawę, doskonałe whisky

 • Sympatykowi wszelkich warsztatów kulinarnych, degustacji i dobrej zabawy
   

Dla kogo taki voucher może się nie sprawdzić? Czyli komu lepiej go NIE KUPOWAĆ?
 
 • Sędziemu piwnemu lub osobie z dużym doświadczeniem sensorycznym w temacie piwa

 • Osobie nie lubiącej poznawania nowych smaków i aromatów i niechętnej nowym doświadczeniom

 • Ultra-konserwatywnym piwoszom, którzy wierni są tylko jednemu rodzajowi piwa i nie niechętnie sięgają po inne style i smaki

 • Osobie o charakterze malkontenta, która bywa niezadowolona zawsze i wszędzie.
   

 

Oto jak wyglądają nasze warsztaty degustacji piwa i dlaczego warto wziąć w nich udział:
 

 • Podczas warsztatów zdegustujemy aż 9 różnych piw, każde w innym, bardzo charakterystycznym stylu. 
 • Każdy zdegustowany styl piwa przybliżymy i ciekawie omówimy, tak aby każdy uczestnik wiedział skąd pochodzi jego unikalny smak i aromat
 • Jak robi się piwo? Omówimy surowce piwowarskie oraz proces warzenia piwa w browarze. Powiemy czym charakteryzują się poszczególne słody oraz odmiany chmielu i w jakich piwach można je spotkać!
 • Wprowadzimy uczsników w tajemnice piwnej sensoryki! Nauczymy ich korzystania z prostych metod, które w swojej pracy używają sędziowie piwni
 • Podpowiemy jak najlepiej jest degustować piwo.  Jakie wybrać szkło oraz jaką temperaturę powinien mieć trunek by wrażenia sensoryczne były najlepsze
 • Ekstrakt, IBU, SRM, EBC, Hop-rate i inne piwne terminy nie będą już dla naszych uczestników stanowiły tajemnicy. Wyjaśnimy je i omówimy od A do Z
   
 TAK, CHCĘ KUPIĆ VOUCHER >> 

Kiedy i gdzie odbywają się warsztaty degustacji piwa?
 

Nasze warsztaty sensoryczne „Piwny Świat” odbywają się w regularnych odstępach w Krakowie oraz Warszawie. Aktualny harmonogram warsztatów dostępny jest poniżej, a wszystkie terminy są także regularnie publikowane na stronie głównej www.jakzrobicpiwo.pl. Obdarowany miłośnik piwa ma, aż 365 dni na wykorzystanie vouchera, więc bez problemu uda mu się wybrać idealny termin.

Najbliższe terminy to: 

Kraków 
11 maja 2024r (sobota)


Warszawa -
22 czerwca 2024 r. (sobota)


Kraków 
20 lipca 2024r (sobota)

 

Warszawa -
3 sierpnia 2024 r. (sobota)


Kraków 
21 września 2024r (sobota)


Warszawa -
12 października 2024 r. (sobota)

 


Jak wygląda voucher prezentowy?
 

Voucher jest spersonalizowany tzn. zawiera imię lub imię i nazwisko osoby, którą chcesz obdarować. Przesyłamy go do Ciebie mailem w formie pliku PDF, który możesz wydrukować na grubszym papierze, zapakować w papier prezentowy, przewiązać wstążką i wręczyć bliskiej osobie. Aby otrzymać taki spersonalizowany voucher po zakupie koniecznie napisz maila na adres: tomek@jakzrobicpiwo.pl

Pamiętaj, że każdy voucher jest ważny przez 365 dni od daty zakupu, zatem przez pełen rok osoba obdarowana nim może wykorzystać go w wybranym mieście. Kupując voucher dla bliskiej osoby wybierz miasto, w którym będzie on realizowany. Na tę chwilę do wyboru są: Kraków i Warszawa.

 

Jak przebiega realizacja vouchera?
 

Wystarczy, że obdarowana osoba sprawdzi dostępne terminy na stronie www.jakzrobicpiwo.pl, a następnie skontaktuje się mailowo z nami na adres: tomek@jakzrobicpiwo.pl, podając w wiadomości swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego i numer vouchera, a także wskazując na który termin chce się zapisać. I to wszystko! :)  W odpowiedzi prześlemy wszystkie niezbędne szczegóły i informacje.

 

Ile kosztuje voucher prezentowy na warsztaty degustacji piwa?
 

Voucher niezależnie od wybranego miasta kosztuje 185 zł brutto. W tej cenie obdarowana przez Ciebie osoba, otrzymuje możliwość udziału w warsztacie oraz bogate materiały szkoleniowe, które pozwolą usystematyzować wiedzę i wracać do niej w dowolnym momencie po zakończeniu warsztatów. Istnieje również możliwość zakupu vouchera podwójnego (dla 2 osób) w cenie: 329 zł!
 

Jak nabyć voucher prezentowy?


Kliknij poniżej w grafikę wybranego miasta i kup voucher ważny 365 dni!


CENA VOUCHERA:
222 PLN


CENA VOUCHERA PODWÓJNEGO:
380 PLN

 

Po zakupie napisz maila z prośbą o przesłanie imiennego vochera na adres: tomek@jakzrobicpiwo.pl. W mailu napisz na jakie imię lub imię i nazwisko ma być wystawiony voucher. Nie widzisz powyższych grafik z nazwami miast?
Kliknij tutaj:
VOUCHER JEDNOOSOBOWY KRAKÓW >>
VOUCHER JEDNOOSOBOWY WARSZAWA >>


 

 

Nie widzisz powyższych grafik z nazwami miast?
Kliknij tutaj:
VOUCHER PODWÓJNY KRAKÓW >> 

VOUCHER PODWÓJNY WARSZAWA >>
 

W jaki sposób otrzymasz voucher?
 

Po zakupie napisz maila z prośbą o przesłanie imiennego vochera na adres: tomek@jakzrobicpiwo.pl.

W mailu napisz na jakie imię lub imię i nazwisko ma być wystawiony voucher. W ciągu 1-2 dni po zakupie otrzymasz ode mnie mailowo voucher z indywidualnym numerem i imieniem osoby obdarowanej.

Aby zrealizować voucher wystarczy skontaktować się mailowo na adres tomek@jakzrobicpiwo.pl i zapisać się na wybrany termin warsztatów. Terminy są publikowane regularnie na stronie jakzrobicpiwo.pl

Voucher najlepiej jest wydrukować na grubszym papierze, pięknie zapakować i wręczyć bliskiej osobie. Uśmiech na twarzy piwnego konesera masz gwarantowany!

To co, prezent już wybrany?:)

Pozdrawiam
Tomek Buczek 
Piwowar domowy i twórca serwisu jakzrobicpiwo.pl


 

PS. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, jestem do Twojej dyspozycji pod mailem tomek@jakzrobicpiwo.pl oraz numerem telefonu 662 031 145
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję