O mnie

Cześć!

Nazywam się Tomek Buczek i serdecznie witam Cię na stronie projektu jakzrobicpiwo.pl.

Kim jestem? Przede wszystkim od 2018 roku jestem piwowarem domowym, czyli hobbistycznie warzę piwo w domu. Biznesowo przez lata byłem związany z branżą szkoleniową jako trener i konsultant. Dlatego końcem 2019 roku postanowiłem te dwa aspekty mojego życia połączyć w całość i tak powstał projekt jakzrobicpiwo.pl, który zajmuje się edukacją i rozrywką piwną. 

Edukacją, bo regularnie od 2020 roku prowadzę warsztaty warzenia piwa domowego w kilku miastach Polski. Do połowy 2022 roku zrealizowałem ponad 25 edycji warsztatów, a udział w nich wzięło ponad 170 uczestników. Element edukacyjny to także kursy wideo, dostępne w formie online, dedykowane tym, którzy wolą się uczyć w domowym zaciszu korzystając z materiałów wideo. 

Bardziej rozrywkowy element projektu jakzrobicpiwo.pl stanowią integracyjne eventy piwne, które realizuję dla małych i dużych firm, samodzielnie oraz we współpracy z firmami eventowymi.  Piwny team building, degustacja piwa, warsztaty piwowarskie i inne formy, które z jednej strony bawią, a z drugiej uczą, pozwalając ciekawie spędzić czas podczas firmowej imprezy, pikniku czy wyjazdu integracyjnego. 

W ramach serwisu jakzrobicpiwo.pl działa również blog z wiedzą na temat piwa i piwowarstwa.

Jako osoba związanaz branżą szkoleń i rozwoju, nie zapominam o uczeniu się nowych rzeczy i poszerzaniu kompetencji. Mam to niejako we krwii.:) 

Dlatego w 2022 roku ukończyłem podyplomowe studia browarnicze "Dyplomowany Piwowar" na Krakowskiej Szkole Browarniczej przy Uniwerytecie Rolniczym.  Choć i bez studiów szło mi nieźle, czego potwierdzeniem jest zwycięstwo w Łódzkim Konkursie Piw Domowych w kategorii West Coast IPA w 2019 roku.

Podsumowując, jako piwowar z chęcią wprowadzę Cię w bogaty świat piwa, pokażę Ci od czego zacząć i na co zwrócić uwagę robiąc piwo domowe, czy też degustując ten towarzyszący ludzkości od pokoleń trunek. A jako trener z wieloletnim doświadczeniem na scenie zadbam o to, aby warsztaty i eventy, które prowadzę były ciekawe i najmocniej jak się da angażowały każdego z uczestnikó

Pozdrawiam! 
Tomek 

 


Kontakt: 
tomek@jakzrobicpiwo.pl
tel. 662 031 145
 

Właścicielem serwisu i marki jakzrobicpiwo.pl jest:
Voitto Tomasz Buczek, ul. Serbska 1/23, 30-638 Kraków, NIP: 9452098226
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję