Piwne eventy dla firm

 Szukasz ciekawej atrakcji na event firmowy?

Zbliża się impreza integracyjna zespołu?

Chcesz zorganizować team building dla pracowników


A może na evencie dla klientów chcesz zapewnić ciekawą atrakcję, która na długo zapadnie w ich pamięci? 


Zorganizuj event piwny!Nasze piwne eventy i warsztaty realizujemy w każdym zakątku Polski. Dopasowujemy się elastycznie do charakteru spotkania, czasu jego trwania i typu grupy.
 

Realizujemy merytoryczne warsztaty degustacyjne i piwowarskie, piwne eventy team buildingowe oraz wydarzenia nastawione typowo na dobrą zabawę uczestników.

Daj znać czego potrzebujesz, a my przygotujemy odpowiednio skrojony event:
Mail: tomek@jakzrobicpiwo.pl
Telefon: 662 031 145

 

Piwna atrakcja na event, czyli co konkretnie możemy dla Ciebie zrealizować? Oto nasze najpopularniejsze wydarzenia:
 

„Poznaj Piwny Świat” czyli degustacja piwa i nie tylko!
Na tych warsztatach uczestnicy degustują piwa w kilku różnych stylach,  w zależności od czasu jakim dysponujemy możemy zrobić degustację 4,5,6, a nawet 8 stylów piwa. Uczestnicy poznają techniki profesjonalnej degustacji, sposób produkcji piwa oraz wiele historii, ciekawostek i anegdot na temat piwa i piwowarstwa. Mogą także dotknąć surowców takich jak słód i chmiel oraz zobaczyć sprzęt do warzenia piwa w warunkach domowych.

„Z piwem przez Europę” czyli podróż po piwnej Europie, od Czech, przez Polskę, Niemcy i Belgię, aż do Wielkiej Brytanii. 
Te warsztaty to przede wszystkim degustacja wyselekcjonowanych piw importowanych z najbardziej piwnych krajów Europy, w stylach charakterystycznych dla każdego z tych krajów, wraz z historiami i anegdotami z nimi związanymi. Uczestnicy poznają bogatą kulturę piwną Niemiec, Czech, Belgii, czy też Wielkiej Brytanii, gdyż każda z nich jest inna i na swój sposób wyjątkowa.

„Poznaj Piwne Czechy” czyli degustacja wyselekcjonowanych piw czeskich.
Czeskie piwa mają wysoką renomę wśród miłośników piwa i to zarówno tych młodszych jak i starszych, dlatego ten event doskonale nadaje się, aby łączyć piwne pokolenia. W jego trackie uczestnicy poznają czeską kulturę piwną oraz degustują najlepsze piwa od naszych południowych sąsiadów, zarówno te klasyczne, jak i bardziej nowofalowe.

„Piwne igrzyska” czyli nasz piwny event team buildingowy!
Jest to integracyjna gra zespołowa, podczas, której uczestnicy podzieleni na zespoły rywalizują w kilku rundach piwnych gier. Na zespół, który zbierze najwięcej punktów czekają piwne nagrody. W trakcie kilku rund "Piwnych Igrzysk" uczestnicy będą musieli wykazać się sprytem, współpracą i odrobiną piwnej wiedzy. Przy okazji próbują różnych piw oraz poznają liczne ciekawostki i anegdoty na jego temat. Ten event to team building oraz dobra zabawa w jednym! Świetnie sprawdza się w grupach nastawionych na wzmocnienie ducha zespołu, zabawę, a także jako rozgrzewka przed bardziej imprezową, wieczorną częścią spotkania integracyjnego.

„Uwarz swoje piwo domowe” czyli warsztat warzenia domowego piwa.
Podczas tego warsztatu uczestnicy poznają surowce piwowarskie, sposób produkcji piwa, oraz w kilku grupach biorą udział w warzeniu domowego piwa! Warzenie odbywa się w sposób uproszczony z tzw. „brewkitów” czyli gotowych ekstraktów słodowych. Dzięki temu warsztaty nie muszą trwać 5-6 godzin, lecz spokojnie możemy je zrealizować w czasie ok 2-2,5 godziny. Efektem warsztatów jest przygotowanie brzeczki piwnej, która następnie jest poddawana fermentacji i po ok 2-3 tygodniach od warsztatów uczestnicy mogą raczyć się samodzielnie zrobionym piwem!

„Piwne stanowisko” na większym wydarzeniu.
Jeśli realizujesz większe wydarzenie, konferencje lub piknik to jest to najlepsze możliwe rozwiązanie. Na naszym piwnym stanowisku możemy na żywo prowadzić pokaz warzenia piwa domowego, realizować szybkie degustacje piwa, prezentować sprzęt do domowego wyrobu piwa, a także organizować konkursy, mikro-warsztaty degustacyjne i inne aktywności dla zainteresowanych uczestników. 


To tylko kilka przykładowych typów eventów, które realizujemy z powodzeniem od kilku lat dla naszych klientów. Jeśli masz nietypowy pomysł na piwny event, to daj nam o tym znać. Postaramy się go dla Ciebie zrealizować!
 

Co mówią o nas nasi klienci? 
 

Dla mojego zespołu Tomek Buczek z jakzrobicpiwo.pl prowadził warsztaty piwne z degustacją piwa w ramach spotkania integracyjnego. Wydarzenie było takie jak oczekiwaliśmy, zespół bawił się świetnie, a przy okazji dowiedzieliśmy się sporo nowych rzeczy o piwie i piwowarstwie. Zdecydowanie polecam warsztaty i eventy realizowane przez jakzrobicpiwo.pl!

ROBERT RACHWAŁ - MOBILE TRENDS  (www.mobiletrends.pl)

Profesjonalna organizacja oraz zaangażowanie Tomka sprawiły, że prowadzone przez niego warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Jego wiedza i  prezentowane umiejętności sprawiały, że czas spędzony na warsztatach upływał w przyjemnej atmosferze. Na dodatkowe wyróżnienie zasługuje również indywidualne podejście do klienta i elastyczność. Dlatego z przyjemnością rekomenduję Tomasza jako profesjonalnego i rzetelnego partnera do współpracy.

MAŁGORZATA SZYMAŃSKA - GRUPA MONOLIT (www.monolitbtl.pl)
 


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:


Jak zamówić piwny event? 

Skontaktuj się z nami mailowo, piszą na adres: tomek@jakzrobicpiwo.pl lub zadzwoń pod numer 662 031 145. Pamiętaj, że im więcej szczegółów na temat eventu nam przekażesz, Tym bardziej dopasowaną ofertę będziemy mogli przygotować. Pamiętaj aby poinformować nas o takich szczegółach jak: przewidywana wielkość grupy, wstępna lokalizacja, czas jaki chcecie przeznaczyć na piwną atrakcję.
 

Jak długo trwa piwny event? 

Staramy się zawsze dopasować do potrzeb klienta i grupy. Większość eventów, które realizujemy zamyka się w czasie 1,5 – 2 godziny, ale realizowaliśmy także dłuższe wydarzenia trwające 3, a nawet i 4 godziny. Kontaktując się z nami daj znać jak dużo czasu chcesz i możesz przeznaczyć na piwną atrakcje na evencie.
 

Jak dużo piwa wypiją uczestnicy piwnego eventu? 

Tak naprawdę to zależy od Ciebie! Możemy dopasować wielość próbek degustacyjnych do grupy, charakteru imprezy i czasu jej trwania. Zwykle pojedyncza próbka piwa to ok 125 – 150 mililitrów. Zatem degustacja, powiedzmy 6 piw wiążę się z wypiciem 750-900 mililitrów piwa przez jednego uczestnika. Nie jest to bardzo dużo, ale wystarczająco żeby dobrze się bawić i poczuć smak każdego z degustowanych piw. Oczywiście na życzenie próbki możemy zwiększyć lub zmniejszyć. Daj nam znać jakie masz w tej kwestii preferencje, a przygotujemy propozycję skrojoną do Twoich potrzeb.

Jaka może być najmniejsza i największa grupa dla jakiej można zrealizować event? 

Najmniejsza grupa dla jakiej realizowaliśmy event liczyła do tej pory 9 osób, choć nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy zrealizowali event dla jeszcze mniejszej grupy. Największa grupa z jaką pracowaliśmy na żywo liczyła ponad 100 osób, a w formule hybrydowej (event w formie online + wysyłka piw do degustacji kurierem) było to 186 osób. Jesteśmy w stanie zrealizować eventy na żywo i online dla dużych grup. Napisz jak liczna jest Twoja grupa, a my dobierzemy odpowiedni program eventu do jej liczebności.

 

Czy realizujecie eventy online i hybrydowe i jak to w ogóle działa? 

Odpowiadając na potrzeby "post-pandemicznego świata" przenieśliśmy z powodzeniem nasze eventy piwne do internetu. Zapytasz jak to zrobiliśmy? Piwo wysyłamy kurierem do każdego z uczestników, a podczas transmisji wspólnie je degustujemy! Event prowadzimy zdalnie, dbamy o bezpieczeństwo Twoich ludzi, a jednocześnie degustacja piwa jest jak najbardziej realna. W zależności od Twoich potrzeb i budżetu możemy zorganizować klasyczną transmisję wideo z pomocą mikrofonu i jednej kamery w jakości HD lub zrealizować wydarzenie z profesjonalnego studia z zaangażowaniem ekipy filmowej i 2-3 kamer telewizyjnych, które zrobią show niczym w telewizji!


Ile kosztuje piwny event?

To zależy od kilku czynników. Jeśli chcesz otrzymać dokładną kalkulację napisz maila na: tomek@jakzrobicpiwo.pl. Ostateczna cena zależy przede wszystkim od formuły eventu, liczbę uczestników i czasu jego trwania. Inaczej wyceniamy godzinne wydarzenie degustacyjne, a inaczej warsztat trwający 5 albo 8 godzin.

Znaczenie ma też lość degustowanego piwa, a w przypadku eventu w formie online ważne jest między innymi to czy piwa do degustacji wysyłamy do Twojego biura, czy z osobna do każdego z uczestników na ich adresy domowe. Istotna będzie także forma samej transmisji. Do jej realizacji możemy zaangażować ekipę filmową, kóra zrobi swoimi kamerami show niczym w telewizji, ale możemy też skupić się na prostszych rozwiązaniach. 

Jak widzisz czynników wpływających na cenę jest co najmniej kilka, dlatego skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie konkretną wycenę!

 

Kto prowadzi piwne eventy?

Aż 95% realizowanych eventów i warsztatów osobiście prowadzi i nadzoruje Tomek Buczek - założyciel projektu jakzrobicpiwo.pl. Prywatnie Tomek jest piwowarem domowym i fanem dobrego piwa, a zwodowo od ponad 10 lat prowadzi szkolenia i wystąpienia publiczne. Jest absolwentem podyplomowych studiów piwowarskich na Krakowskiej Szkole Browarniczej przy Uniwersytecie Rolniczym, a także laureatem Łódzkiego Konkursu Piwo Domowych w 2019 roku. 

Jeżeli chcesz otrzymać spersonalizowaną ofertę piwnego eventu integracyjnego lub warsztatu napisz na adres: tomek@jakzrobicpiwo.pl lub zadzwoń na numer: 662 031 145.

Kontaktując się przekaż nam istotne informacje dotyczące wydarzenia, takie jak: forma wydarzenia (na żywo lub online) i lokalizację, wielkość grupy, czas przewidziany na wydarzenie, datę wydarzenia (jeśli jest ustalona). 

Z chęcią przygotujemy dedykowaną propozcyję.

Zapraszamy do kontaktu:
Mail: tomek@jakzrobicpiwo.pl
Telefon: 662 031 145

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję