O mnie

Cześć!

Nazywam się Tomek Buczek i serdecznie witam Cię na stronie projektu jakzrobicpiwo.pl. Kim jestem? Przede wszystkim piwowarem domowym, czyli hobbistycznie warzę piwo w domu. Potwierdzeniem zewnętrznym tego, że w moich piwnych eksperymantach idzie mi nieźle jest zwycięstwo w 2019 roku w Łódzkim Konkursie Piw Domowych w kategorii West Coast IPA.

Ciągle staram się podnosić swoje kompetencje z zakresu piwa i piwowarstwa. Dlatego od niedawna jestem słuchaczem na piwowarskich studiach podyplomowych na Krakowskiej Szkole Browarniczej przy Uniwersytecie Rolniczym. 

Zawodowo przez wiele lat związany byłem z branżą szkoleniową. Warsztaty, wystąpienia publiczne i szkolenia z zakresu tzw. "kompetencji miękkich" prowadzę od 2011 roku. Dlaczego to jest istotne? Bo projekt jakzrobicpiwo.pl oraz wchodzące w jego skład warsztaty warzenia piwa domowego i piwne eventy dla firm to połączenie mojej prywatnej pasji do piwa i piwowarstwa domowego z doświadczeniem zawodowym w projektowaniu i prowadzeniu różnego rodzaju wystąpień. Zatem jest spora sznasa, że moje warsztaty i eventy piwne mają fajną formę i będziesz się na nich dobrze bawić zamiast nudzić :) 

Innymi słowy, jako piwowar z chęcią wprowadzę Cię w bogaty świat piwa, pokażę Ci od czego zacząć i na co zwrócić uwagę robiąc piwo domowe. A jako trener zadbam o to aby warsztaty i eventy były ciekawe i najmocniej jak się da angażowały każdego z uczestników.

Ponadto projekt jakzrobicpiwo.pl to także blog, w którym staram się przybliżać piwowarstwo domowe i tematykę piwną. 

Z piwnym pozdrowieniem
Tomek 

 


Kontakt: 
tomek@jakzrobicpiwo.pl
tel. 662 031 145
 

Właścicielem serwisu i marki jakzrobicpiwo.pl jest:
Voitto Tomasz Buczek, ul. Serbska 1/23, 30-638 Kraków, NIP: 9452098226
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję