O mnie


Cześć!

Nazywam się Tomek Buczek i przede wszystkim jestem piwowarem domowym, który namiętnie eksperymentuje warząc domowe piwo. Potwierdzeniem zewnętrznym tego, że w moich piwnych eksperymantach idzie mi nieźle jest zwycięstwo w 2019 roku w Łódzkim Konkursie Piw Domowych w kategorii West Coast IPA. 

Od 2011 roku prowadzę również szkolenia i warsztaty z zakresu umiejętności miękkich oraz biznesowych. Dlaczego to jest takie ważne? Bo projekt jakzrobicpiwo.pl oraz wchodzące w jego skład warsztaty warzenia piwa domowego i piwne eventy dla firm to połączenie mojej pasji do piwa i piwowarstwa domowego z umiejętnościami trenerskimi.

Jako piwowar z chęcią wprowadzę Cię w bogaty świat piwa, pokażę Ci od czego zacząć i na co zwrócić uwagę robiąc piwo domowe. A jako trener zadbam o to aby warsztaty i eventy były ciekawe i najmocniej jak się da angażowały każdego z uczestników.

Ponadto projekt jakzrobicpiwo.pl to także blog, w którym staram się przybliżać piwowarstwo domowe i tematykę piwną. 

A już niebawem pojawią się kolejne arcyciekawe przedsięwzięcia. Bądźcie gotowi!:)

Z piwnym pozdrowieniem
Tomek 

 


Kontakt: 
tomek@jakzrobicpiwo.pl
tel. 662 031 145
 

Właścicielem serwisu i marki jakzrobicpiwo.pl jest:
Voitto Tomasz Buczek, ul. Serbska 1/23, 30-638 Kraków, NIP: 9452098226
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję