Piwne eventy dla firm

Szukasz ciekawej atrakcji na spotkanie integracyjne zespołu? Chcesz aby Twoi pracownicy dobrze się bawili, a przy okazji nauczyli się czegoś nowego?

Zależy Ci na tym, by zapewnić zespołowi
nieszablonową atrakcję? Nasze piwne eventy sprawdzą się wyśmienicie! Teraz możliwe do zrealizowania także w formie online

 

Piwne eventy dla firm to wydarzenia skrojone na miarę potrzeb, podczas których w atmosferze dobrej zabawy wprowadzamy uczestników w bogaty świat piwa, piwnej kultury i piwowarstwa domowego.

Podczas eventu rozprawimy się z mitami dotyczącymi piwa i zabierzemy uczestników w fascynująca podróż po piwnym świecie, pełnym różnorodnych smaków i aromatów. Jak taka podróż będzie wyglądała konkretnie, czyli jakie elementy mogą znaleźć się w evencie? Oto najpopularniejsze  elementy piwnego eventu:

- Piwny Panel Degustacyjny, czyli degustacja piw w kilkunastu różnorodnych gatunkach/stylach wraz z paletą informacji oraz ciekawostek o każdym z degustowanych stylów (piwnych). Jeżeli chcesz zorganizować event w formie online to nic straconego! Piwa do degustacji możemy wysłać do Twoich pracowników kurierem i przeprowadzić wspólną degustację podczas eventu online.

- Piwna Prawda i Piwne Mity, czyli opowieść o piwnych faktach i legendach. Uczestnicy dowiedzą się m.in. czy piwo faktycznie robi się z chmielu? Czy do mocnych piw dolewany jest spirytus? Czy piwo może mieć 40% alkoholu? I wiele, wiele więcej!

- Jak Uwarzyć Piwo W Domu, czyli rzecz o piwowarstwie domowym. Opowiemy o procesie warzenia piwa, zaprezentujemy sprzęt i surowce potrzebne piwowarowi domowemu oraz zdegustujemy naturalne piwa domowe w różnych stylach. Wszystko to w przystępny sposób i w doskonałej atmosferze.

- Piwna grywalizacja, czyli element rywalizacji między uczestnikami. Uczestnicy podzieleni na grupy rywalizują ze sobą w jednej z piwnych gier lub quizów. Dobra zabawa połączona z ćwiczeniem pracy zespołowej gwarantowana!

Każdy nasz event jest wyjątkowy i może zostać przygotowany zgodnie z Twoimi preferencjami. Teraz także w FORMIE ONLINE!

Mamy jednak kilka sprawdzonych, gotowych rozwiązań, które prezentujemy poniżej.Możemy je przeprowadzić w Twojej firmie według standardowej, sprawdzonej formuły, lub potraktować jako wstęp do przygotowania oferty szytej na miarę Twojego zespołu.

Event „Poznaj piwny świat” w wersji online (transmisja)

Event skupia się na wprowadzeniu uczestników w niesamowity świat piwa. To idealne rozwiązanie jeśli w czasach pandemii cenisz bezpieczeństwo i szukasz dla swojego zespołu krótkiego eventu w formie online. To wydarzenie może trwać od 1,5 do 3,5 godziny w zależności od Twoich potrzeb. Na event składają się następujące elementy:
- Degustacja - przeprowadzimy degustację piw w kilku różnorodnych stylach. Piwa dostarczymy do Twoich pracowników z pomocą firmy kurierskiej!
- Piwny Świat -wprowadzimy uczestników w świat piwa, piwną terminologię i piwną kulturę
- Fakty i Mity – rozróżnimy piwne mity od piwnych faktów
- Piwowarstwo Domowe - opowiemy o tym jak zrobić piwo w domu, zaprezentujemy sprzęt i surowce
- Interakcja - mimo formy onlineuczestnicy będą mogli wchodzić w inteakcję z prowadzącym i  zadawać pytania

Event „Poznaj piwny świat”

Event skupia się na wprowadzeniu uczestników w niesamowity świat piwa. To idealne rozwiązanie jeśli szukasz dla swojego zespołu krótkiego 2-3 godzinnego eventu. Na ten event składają się następujące elementy:
- Degustacja - przeprowadzimy degustację piw w kilku/kilkunastu różnorodnych stylach
- Piwny Świat -wprowadzimy uczestników w świat piwa, piwną terminologię i piwną kulturę
- Fakty i Mity – rozróżnimy piwne mity od piwnych faktów
- Piwowarstwo Domowe - opowiemy o tym jak zrobić piwo w domu, zaprezentujemy sprzęt i surowce
- Degustacja Piwa Domowego – okazja do spróbowania jak smakuje prawdziwe domowe piwo

Event „Poznaj piwowarstwo domowe”

To wydarzenie, podczas którego udowadniamy, że zrobienie piwa w domu jest łatwe i każdy przy odrobinie chęci może zostać piwowarem domowym. To event z kategorii krótkich, możemy zaplanować go na 2 do 4 godzin. Podczas eventu:
- Uczestnicy poznają proces powstawania piwa - od zacierania ziarna, przez chmielenie, aż po butelkowanie
- Zaprezentujemy na żywo i dokładnie omówimy sprzęt niezbędny do warzenia piwa w domu
- Uczestnicy poznają składniki piwa, dowiedzą się o tym jak je dobierać, gdzie kupować i na co zwracać szczególną uwagę
- Uczestnicy zdegustują gotowe naturalne piwa domowe w różnych stylach
- Przeprowadzimy piwny quiz, który pozwoli uczestnikom w atmosferze dobrej zabawy podsumować cały event i zdobytą wiedzę
- całość okrasimy ciekawostkami i anegdotami piwnymi, dbając o dobrą zabawę uczestników

Event „Wspólne warzenie piwa”

Jest to najbardziej rozbudowany z naszych standardowych eventów. Trwa zwykle ok 8 godzin, podczas których jednak żaden z uczestników się nie nudzi, gdyż celem tego warsztatu jest uwarzenie wspólnego firmowego piwa domowego! Uczestnicy zostają wprowadzeni w tajniki warzenia piwa domowym sposobem, a następnie przystępujemy do wspólnego warzenia, na żywo omawiając każdy z etapów powstawania piwa. Ok 5 tygodni po zakończeniu warsztatu uczestnicy otrzymują zrobione przez siebie, gotowe do spożycia piwo (w sumie ok 30 butelek o pojemności 0,5l).
 

Jak zamówić event piwny dla Twojego zespołu?

Zainteresowało Cię to co przeczytałeś? Skontaktuj się z nami i wspólnie ustalimy jaki event będzie najlepszy dla Twojego zespołu!

Zadzwoń na numer: 662 031 145 lub skontaktuj się mailowo: tomek@jakzrobicpiwo.pl

Z piwnym pozdrowieniem
Tomek Buczek


PS. Jeżeli masz własny pomysł na piwny event, zadzwoń lub napisz. Chętnie zaplanujemy coś specjalnie dla Ciebie!

PPS. Jeżeli nie prowadzisz firmy, ale podoba Ci się idea piwnych eventów to wiedz, że chętnie przeprowadzimy taki event dla grupy Twoich znajomych lub przyjaciół. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły naszych czytelników i klientów :)

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję