Piwne eventy dla firm

Szukasz pomysłu na ciekawe spotkanie integracyjne? 

Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które może odbyć się na żywo lub online, jest doskonałą rozrywką, a dodatkowo poszerza horyzonty i ściśle łączy się z… degustacją alkoholu!

Co to takiego? To...


Degustacje piwa i piwne eventy integracyjne dla firm!
 


Większość imprez i spotkań integracyjnych zwykle oparta jest na podobnym schemacie. A co, gdyby tym razem wyjść poza ramy i zorganizować coś specjalnego? Niebanalne wydarzenie ściśle związane  z piwem, które możemy przeprowadzić zarówno u Ciebie w firmie, w hotelu, „na mieście” w zaprzyjaźnionym lokalu, a także online, w formule hybrydowej!

 

Jaką formę przybierają nasze eventy piwne? 

Warsztat, pokaz warzenia piwa, degustacja, piwne zawody, stanowisko piwne na większym wydarzeniu - możliwości są różne! 
 

Zazwyczaj jednak klienci decydują się na ok 1-2 godzinne wydarzenie oparte o degustację piw w kilku różnych stylach, podczas którego przybliżamy kulturę piwną, proces powstawania piwa, piwne style i gatunki, a przy zapewniamy świetną zabawę uczestnikom!

Oczywiście możemy zroganizować także dłuższe warsztaty np: ze wspólnym warzeniem piwa domowego lub eventy skupione w 90% na aspekcie rozrywkowym i rywalizacyjnym, w trakcie których uczestnicy podzieleni na grupy biorą udział w piwnych zawodach i konkursach.

 

Zawsze jsteśmy otwarci na wszelkie propozycje i przygotowujemy rozwiązania odpowiadająca potrzebom danej grupy. Dlatego pisząc do nas daj znać czego konkretnie potrzebujesz! 
 

Jakie wydarzenia już zrealizowaliśmy? 

Na żywo prowadzaliśmy warsztaty i eventy dla grup liczących od kilku lub kilkunastu osób, przez zespoły liczące 30-50 uczestników, aż po duże wydarzenia w których uczestniczyło ok 100 osób. Ponadto w formie online i hybrydowej realizowaliśmy eventy w formule od A do Z, gdzie każdy aspekt organizacyjny był po naszej stronie, dla grup liczących od 30 do 200 osób, a z powodzeniem jesteśmy w stanie realizować także bardziej liczne eventy! 

Dotychczas naszych klientów przeprowadziliśmy wydarzenia w formach takich jak:

 • Warsztaty "Poznaj piwny świat", czyli klasyczny event degustacyjny wraz z garścią ciekawej wiedzy na temat piwa, jego składników, procesu powstawania i historii. To najczęściej wybierana forma eventu przez naszych klientów!
   
 • "Piwne igrzyska" czyli event piwny z elementem rywalizacji, gdzie grupa uczestników dzielona jest na mniejsze zespoły, które rywalizują ze sobą w piwnych konkurencjach, a dla zwycięzców przygotowane są piwne nagrody!
   
 • Stanowisko z degustacją piwa rzemieślniczego w kilku stylach na większym wydarzeniu lub konferencji
   
 • Stanowisko piwne z pokazem warzenia piwa domowego, które może być połączone z degustacją piwa
   
 • Warsztaty degustacyjne połączone z prelekcją na temat warzenia piwa w domu
   
 • Warsztat warzenia piwa domowego w najprostszy możliwy sposób czyli z tzw. brew-kitów. 
   

To tylko kilka przykładowych form, w jakich możemy zrealizować wydarzenie dla Ciebie. Chętnie przygotujemy dedykowane rozwiązanie dla Twojej frmy. Aby uzyskać ofertę napisz do nas na: tomek@jakzrobicpiwo.pl 

 

Co mówią o nas nasi klienci? 

Dla mojego zespołu Tomek Buczek z jakzrobicpiwo.pl prowadził warsztaty piwne z degustacją piwa w ramach spotkania integracyjnego. Wydarzenie było takie jak oczekiwaliśmy, zespół bawił się świetnie, a przy okazji dowiedzieliśmy się sporo nowych rzeczy o piwie i piwowarstwie. Zdecydowanie polecam warsztaty i eventy realizowane przez jakzrobicpiwo.pl!

ROBERT RACHWAŁ - MOBILE TRENDS  (www.mobiletrends.pl)

Profesjonalna organizacja oraz zaangażowanie Tomka sprawiły, że prowadzone przez niego warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Jego wiedza i  prezentowane umiejętności sprawiały, że czas spędzony na warsztatach upływał w przyjemnej atmosferze. Na dodatkowe wyróżnienie zasługuje również indywidualne podejście do klienta i elastyczność. Dlatego z przyjemnością rekomenduję Tomasza jako profesjonalnego i rzetelnego partnera do współpracy.

MAŁGORZATA SZYMAŃSKA - GRUPA MONOLIT (www.monolitbtl.pl)
 

Event piwny w formie online? Tak, to możliwe!

Odpowiadając na potrzeby "post-pandemicznego świata" przenieśliśmy z powodzeniem nasze eventy piwne do internetu. Zapytasz jak to zrobiliśmy?
 

Piwo wysyłamy kurierem do każdego z uczestników, a podczas transmisji wspólnie je degustujemy! Event prowadzimy zdalnie, dbamy o bezpieczeństwo Twoich ludzi, a jednocześnie degustacja piwa jest jak najbardziej realna. Poza degustacją uraczymy Twój zespół także sporą dawką faktów i ciekawostek na temat piwa i piwowarstwa.
 

W zależności od Twoich potrzeb i budżetu możemy zorganizować klasyczną transmisję wideo z pomocą mikrofonu i jednej kamery w jakości HD lub zrealizować wydarzenie z profesjonalnego studia z zaangażowaniem ekipy filmowej i 2-3 kamer telewizyjnych, które zrobią show niczym w telewizji!

 

Jak wyglądają nasze eventy piwne? 

Stawiamy przede wszystkim na elastyczność i dobrą zabawę uczestników wydarzeń. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe zdjęcia z naszych realizacji to wiedz, że wszystkie fotografie znajdujące się na te stronie są zdjęciami z naszych realizacji. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej zdjęć z naszych eventów to zapraszam Cię tutaj >>
 

Nasze eventy piwne to także garść faktów i ciekawostek z piwnego świata!

Czy wiesz, że istnieją piwa toastowe, które z powodzeniem mogą zastąpić szampana, oraz że każdy jest wstanie w domu przygotować własne piwo domowe, które przebije jakością popularne piwa koncernowe? Z chęcią opowiemy o tym, jak piwo powstaje, o piwnych stylach, o różnicach między piwami koncernowymi a rzemieślniczymi, a także wprowadzimy Ciebie i Twój zespół w tajniki piwowarstwa domowego. Zobaczycie, że tak naprawdę każdy jest w stanie nauczyć się robić doskonałe piwo we własnym domu.


Ile kosztuje piwny event?

To zależy od kilku czynników. Jeśli chcesz otrzymać kalkulację napisz maila na: tomek@jakzrobicpiwo.pl. Ostateczna cena zależy przede wszystkim od formuły eventu i czasu jego trwania. Inaczej wyceniamy godzinne wydarzenie degustacyjne, a inaczej warsztat trwający 5 albo 8 godzin.

Znaczenie ma też lość degustowanego piwa, a w przypadku eventu w formie online ważne jest między innymi to czy piwa do degustacji wysyłamy do Twojego biura, czy z osobna do każdego z uczestników na ich adresy domowe. Istotna będzie także forma samej transmisji. Do jej realizacji możemy zaangażować ekipę filmową, kóra zrobi swoimi kamerami show niczym w telewizji, ale możemy też skupić się na prostszych rozwiązaniach. 

Jak widzisz czynników wpływających na cenę jest co najmniej kilka, dlatego skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie konkretną wycenę!

 

Kto prowadzi piwne eventy i jak się skontaktować w sprawie wyceny wydarzenia?

Aż 95% realizowanych eventów i warsztatów osobiście prowadzi i nadzoruje Tomek Buczek - główny trener i założyciel projektu jakzrobicpiwo.pl. Prywatnie Tomek jest piwowarem domowym i fanem dobrego piwa, a zwodowo od ponad 10 lat prowadzi szkolenia i wystąpienia publiczne. Jest słuchaczem podyplomowych studiów piwowarskich na Krakowskiej Szkole Browarniczej przy Uniwersytecie Rolniczym, a także laureatem Łódzkiego Konkursu Piwo Domowych w 2019 roku. 

Jeżeli chcesz otrzymać spersonalizowaną ofertę piwnego eventu integracyjnego lub warsztatu napisz na adres: tomek@jakzrobicpiwo.pl lub zadzwoń na numer: 662 031 145.

Kontaktując się przekaż nam istotne informacje dotyczące wydarzenia, takie jak: forma wydarzenia (na żywo lub online) i lokalizację, wielkość grupy, czas przewidziany na wydarzenie, datę wydarzenia (jeśli jest ustalona). 

Z chęcią przygotujemy dedykowaną propozcyję.

Zapraszamy do kontaktu:
Mail: tomek@jakzrobicpiwo.pl
Telefon: 662 031 145

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję