Piwne eventy dla firm

Szukasz pomysłu na ciekawe spotkanie integracyjne
zespołu w czasach pandemii? 

Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które może odbyć się także online, jest doskonałą rozrywką, a dodatkowo poszerza horyzonty i ściśle łączy się z… degustacją alkoholu! Co to takiego? To...

Degustacje piwa i piwne eventy integracyjne dla firm!
 


W związku z pandemią i nałożonymi restrykcjami może nam się wydawać, że trudno obecnie zorganizować ciekawy event integracyjny. Siedzimy w domach, spotkania ograniczone są do minimum, a większość atrakcji pozostaje zamknięta.

A co, gdyby zorganizować coś specjalnego w formie transmisji online? Niebanalne wydarzenie ściśle związane z piwem, które możemy przeprowadzić z zachowaniem reżimu sanitarnego u Ciebie w firmie lub zdalnie, w formie transmisji online!

Wydarzenie, które z jednej strony integruje zespół i zapewnia dobrą zabawę, a z drugiej poszerza horyzonty uczestników eventu, zapewniając im możliwość zdegustowania piw w  gatunkach i stylach z całego świata oraz lepszego poznania piwnej kultury.
 

Event piwny w formie online? Tak, to możliwe!

Piwo wysyłamy kurierem do każdego z uczestników, a podczas transmisji wspólnie je degustujemy!
Event prowadzimy zdalnie, dbamy o bezpieczeństwo Twoich ludzi, a jednocześnie degustacja piwa jest jak najbardziej realna. Poza degustacją uraczymy Twój zespół także sporą dawką faktów i ciekawostek na temat piwa i piwowarstwa.

A może wolisz aby Twoi ludzie nauczyli się warzyć własne piwo domowe?
Nic prostszego! Możemy zorganizować warsztaty warzenia piwa w formie zdalnej. Sprzęt oraz potrzebne surowce Twoi pracownicy otrzymają kurierem, a potem wspólnie podczas transmisji uwarzymy piwo. Każdy w swoim domu! 

Szukasz czegoś całkowicie nietypowego? Możemy przygotować dla Ciebie event specjalny lub tematyczny. 
Może to być event czeski z degustacją typowo czeskich piw lub event brytyjski z degustacją piw wyspiarskich. Masz pomysł na temat przewodni piwnego eventu? Daj nam o tym znać, a przygotujemy coś ciekawego! 

 

Piwny event może przybrać formę dopasowaną do kultury organizacyjnej Twojej firmy.

Szanujemy czas Twój i Twojego zespołu oraz Waszą kulturę organizacyjną, dlatego nasze eventy zawsze dopasowujemy do konkretnej sytuacji i oczekiwań. Wiemy, że niektóre firmy potrafią integrować się 2-3 dni, a inni przeznaczają na to 2-3 godziny. W obu przypadkach jesteśmy w stanie przygotować dla Was ciekawe piwne atrakcje!


Krótkie wydarzenie integracyjne z piwem w roli głównej.

Nasz event to zwykle 1,2 lub 3 godzinne wydarzenie oparte o degustację piw w kilku różnych stylach, podczas którego przybliżamy kulturę piwną, proces powstawania piwa, piwne style i gatunki, a przy tym świetnie się bawimy z uczestnikami.

Forma online dopasowana do Twoich potrzeb.

Odpowiadając na potrzeby "pandemicznego świata" przenieśliśmy z powodzeniem nasze eventy piwne do internetu. Oczywiście nadal związane są one z degsutacją piwa, gdyż wysyłamy je do uczestników kurierem! W zależności od Twoich potrzeb i budżetu możemy zorganizować klasyczną transmisję wideo z pomocą mikrofonu i jednej kamery w jakości HD lub Full HD lub zrealizować wydarzenie z profesjonalnego studia z zaangażowaniem ekipy filomwej i 2-3 kamer telewizyjnych.
 

Niezależnie od tego czy w Twoim zespole przeważają mężczyźni czy kobiety, piwny event będzie dla nich doskonałą rozrywką.

To, że piwo jest napojem typowo męskim to mit! Jesteśmy w stanie przygotować event degustacyjny skierowany typowo do Pań. Dobieramy wtedy do degustacji takie style piwne, które najczęściej smakują własnie paniom. Jeżeli Twój zespół stanowią w większości kobiety, daj nam o tym znać. Uwzględnimy to w planach degustacyjnych
 

Czy wiesz, że istnieją piwa toastowe, które z powodzeniem mogą zastąpić szampana, oraz że każdy jest wstanie w domu przygotować własne piwo domowe, które przebije jakością popularne piwa koncernowe?

Nasze eventy piwne to także garść faktów i ciekawostek z piwnego świata. Z chęcią opowiemy o tym, jak piwo powstaje, o piwnych stylach, o różnicach między piwami koncernowymi a rzemieślniczymi, a także wprowadzimy Ciebie i Twój zespół w tajniki piwowarstwa domowego. Zobaczycie, że tak naprawdę każdy jest w stanie nauczyć się robić doskonałe piwo we własnym domu.


Ile kosztuje piwny event?

To zależy od kilku czynników. Przede wszystkim formuły eventu i czasu jego trwania. Inaczej wyceniamy 2 godzinne wydarzenie degustacyjne, a inaczej warsztat trwający 5 albo 8 godzin. Znaczenie ma też lość degustowanego piwa, a w przypadku eventu w formie online ważne jest między innymi to czy piwa do degustacji wysyłamy do Twojego biura, czy z osobna do każdego z uczestników na ich adresy domowe.Istotna jest także forma samej transmisji. Do jej realizacji możemy zaangażować ekipę filmową, kóra zrobi swoimi kamerami show niczym w telewizji, ale możemy też skupić się na prostszych rozwiązaniach. Jak widzisz czynników wpływających na cenę jest co najmniej kilka, dlatego skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie konkretną wycenę! 


Jak się skontaktować w sprawie piwnego eventu?

Jeżeli masz pytania, coś jest nie jasne, lub chcesz niezobowiązująco zapytać o event dla Twojego zespołu, to zapraszam Cię do kontaktu ze mną pod numerem 662 031 145.

Możesz również napisać mail na adres: tomek@jakzrobicpiwo.pl

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję