Voucher prezentowy


 

Szukasz prezentu dla kogoś bliskiego kto jest fanem dobrego piwa?


Mam dla Ciebie rozwiązanie, które zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu

i sprawi, że na twarzy obdarowanej osoby zagości szeroki uśmiech.
 

Co to za rozwiązanie? To..
 

Voucher prezentowy na Warsztaty Warzenia Piwa Domowego!

Ważny w wybranym mieście: Krakowie, Kielcach lub Warszawie przez 365 dni od dnia zakupu.
 

 TAK, CHCĘ KUPIĆ VOUCHER >> Warsztaty warzenia piwa domowego to idealny prezent dla każdego fana dobrego piwa!
 

Gdy dajesz bliskiej osobie voucher na warsztat dajesz jej tak naprawdę... doświadczenie, przeżycie i związane z nim emocje! A to właśnie takie prezenty lepiej zapamiętujemy i bardziej cenimy. 

Nie wiem czy wiesz, ale powyższe stwierdzenie to nie tylko własna obserwacja, potwierdzają to nawet poważni naukowcy! 

Badania Leaf'a Van Boven'a i Thomas'a Gilovich'a wykazały, że ludzie są szczęśliwsi wtedy, gdy przeżywają doświadczenia, niż gdy dostają przedmioty materialne. Wniosek jest prosty. Chcesz dać komuś więcej szczęścia ? Podaruj mu emocje i doświadczenie!

 

Podaruj warsztaty i zapoczątkuj nowe kreatywne hobby!
 

Piwowarstwo domowe to świetne hobby! Doskonale wpływa na kreatywność gdyż warzenie piwa w domu to niekończące się możliwości eksperymentowania ze składnikami, dodatkami i przepisami.

Piwo to ponad 150 różnorodnych styli i gatunków, a każdy z nich można uwarzyć na dziesiątki sposobów. Zatem można eksperymentować i doskonale bawić się przez lata!

Warzenie piwa w domu pozwala oderwać się od codzienności, odetchnąć i złapać „work-life balance”, o który czasem niełatwo we współczesnym świecie.

To doskonały aktywny odpoczynek, a im więcej odpoczywamy od stresów i pracy tym mocniej cieszymy się życiem, lepiej się czujemy, a także mniej chorujemy.

A skoro już o zdrowiu mowa, to w tajemnicy powiem Ci, że  piwo domowe jest dużo zdrowsze niż 99,9% piwa dostępnego w sklepach. Zawiera mnóstwo przydatnych dla zdrowia mikroelementów, w tym witaminy z grupy B i minerały takie jak: potas, cynk, czy magnez. Ma także mniej cukru niż porcja cappuccino! :)

 

 TAK, CHCĘ KUPIĆ VOUCHER >> 

 

Komu warto podarować voucher prezentowy na warsztaty piwowarskie?
 
 • Fanowi dobrego piwa, który lubi poszerzać swoje horyzonty!

 • Osobie żywo interesującej się piwem i piwowarstwem, która chciałby spróbować swoich sił w roli domowego piwowara

 • Miłośnikowi piw rzemieślniczych, który lubi odkrywać nowe style i gatunki piwa

 • Domowemu serowarowi, winiarzowi lub piekarzowi, innymi słowy każdemu kto lubi eksperymentować z domową produkcją rzeczy wszelakich!

 • Entuzjaście nowych doświadczeń i smaków, który docenia wyborne wino, aromatyczną kawę, doskonałe whisky, z pewnością chętnie pozna bogaty świat piwa i piwowarstwa

 • Sympatykowi wszelkich warsztatów kulinarnych – znasz kogoś kto lubi poznawać nowe smaki w praktyce? Warsztaty będą dla niego doskonałym prezentem!
   

Dla kogo voucher może się nie sprawdzić? Czyli komu lepiej NIE KUPOWAĆ warsztatów:
 
 • Piwowarowi domowemu z doświadczeniem, który uwarzył już wiele piw domowych. Istnieje duża szansa, że podczas warsztatów nie dowie się wystarczająco dużo nowych rzeczy i nie będzie zadowolony z prezentu

 • Osobie, która nie lubi nowych doświadczeń i woli poruszać się w znanych sobie schematach

 • Anty fanowi wszelkich warsztatów i szkoleń. Jeśli ktoś nie przepada za warsztatami na żywo, być może lepszym rozwiązaniem dla niego będzie kupienie mu kursu online (link jest w górnym menu strony!)

 • Osobie o charakterze malkontenta, która bywa niezadowolona zawsze i wszędzie.
   

W warsztatach uczestniczyło już ponad 170 osób!
Oto co absolwenci o nich mówią:

 


 


Jak wyglądają warsztaty warzenia piwa domowego?

Podczas warsztatów degustujemy piwa w różnych stylach i gatunkach eksplorując i odkrywając niezwykłe smaki i aromaty, poznajemy proces powstawania piwa oraz… warzymy piwo domowym sposobem na żywo!

Podczas tego warsztatu nauczymy każdego uczestnika jak uwarzyć piwo we wysłanym domu. Mało kto wie, że jest to naprawdę proste i wciągające zajęcie, które jak już wiesz, może stać się nowym świetnym hobby. 

Jak wyglądają nasze warsztaty? Można napisać wiele, ale najlepiej to po prostu zobaczyć! Zatem zostawiam Cię teraz sam na sam z materiałem będącym małą wideo relacją z naszego warsztatu piwowarskiego:

 

 

 

 

 TAK, CHCĘ KUPIĆ VOUCHER >> 

 

Kiedy i gdzie odbywają się warsztaty?
 

Warsztaty odbywają się regularnie w Krakowie, Warszawie i Kielcach. Trwają ok 7-8 godzin. Obdarowany miłośnik piwa ma 12 miesięcy na wykorzystanie vouchera, które liczone są od dnia zakupu. Zatem ma on możliwość wyboru terminu, gdyby najbliższy okazał się nieodpowiedni.

Najbliższe terminy to: 

4 lutego 2024r.
Warszawa w Centrum konferencyjnym "Smak Kariery​​"
 

16 marca 2024r.
Kielce w Studiu Kulinarnym "Domowa Spiżarnia"

24 marca 2024r.
Kraków  w Multitap "Techies" (ul. Na zjeździe 11) 


14 kwietnia 2024r.
Warszawa w Centrum konferencyjnym "Smak Kariery​​"

12 maja 2024r.
Kraków  w Multitap "Techies" (ul. Na zjeździe 11) 


23 czerwca 2024r.
Warszawa w Centrum konferencyjnym "Smak Kariery​​"

czerwiec/lipiec 2024r.
Kielce w Studiu Kulinarnym "Domowa Spiżarnia"

 

Jak wygląda voucher?
 

Voucher jest spersonalizowany tzn. zawiera imię osoby, którą chcesz obdarować. Przesyłamy go do Ciebie mailem w formie pliku PDF, który możesz wydrukować na grubszym papierze, zapakować w papier prezentowy, przewiązać wstążką i wręczyć bliskiej osobie. Aby otrzymać taki spersonalizowany voucher po zakupie koniecznie napisz maila na adres: tomek@jakzrobicpiwo.pl 
 

Jaka jest cena vouchera?

Dokładnie taka sama jak biletu na warsztaty i wynosi 340 zł brutto. W ramach tej kwoty bliska Ci osoba otrzymuje nie tylko możliwość udziału w warsztacie, ale także materiały szkoleniowe, które pomogą jej uwarzyć swoje pierwsze domowe piwo!
 

Jak nabyć voucher prezentowy?


Kliknij w grafikę wybranego miasta i kup voucher ważny 365 dni!

CENA VOUCHERA: 340 PLN

 

Po zakupie napisz maila z prośbą o przesłanie imiennego vochera na adres: tomek@jakzrobicpiwo.pl. W mailu napisz na jakie imię lub imię i nazwisko ma być wystawiony voucher. 

Nie widzisz powyższych grafik z nazwami miast?
Wybierz miasto klikając tutaj:  KRAKÓWWARSZAWA,
KIELCE 

 

W jaki sposób otrzymasz voucher?
 

Po zakupie napisz maila z prośbą o przesłanie imiennego vochera na adres: tomek@jakzrobicpiwo.pl.

W mailu napisz na jakie imię lub imię i nazwisko ma być wystawiony voucher. W ciągu 1-2 dni po zakupie otrzymasz od nas mailowo voucher z indywidualnym numerem i imieniem osoby obdarowanej.

Aby zrealizować voucher wystarczy skontaktować się mailowo na adres tomek@jakzrobicpiwo.pl i zapisać się na wybrany termin warsztatów. Terminy będą publikowane regularnie na stronie jakzrobicpiwo.pl

Voucher najlepiej jest wydrukować na grubszym papierze, pięknie zapakować i wręczyć bliskiej osobie. Uśmiech na twarzy piwnego konesera masz gwarantowany!

To co, prezent już wybrany?:)

Pozdrawiam
Tomek Buczek 
Piwowar domowy i twórca serwisu jakzrobicpiwo.pl

PS. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, jestem do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: tomek@jakzrobicpiwo.pl oraz numerem telefonu 662 031 145
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję